Stomatolog w Warszawie

Demeter stomatologia, to zespół, który od 30 lat dba o zdrowie pacjentów. W Demeter – dobry dentysta na Pradze doskonale wie, że prawidłowa higiena jamy ustanej to podstawa dbania o zdrowe zęby. Nawet kiedy higiena jest prawidłowo wykonywana i jej nie zaniedbujemy, czyli wykonujemy szczotkowanie, płuczemy zęby oraz stosujemy nitkę dentystyczną to nawet wtedy nie można zapominać o regularnych, przynajmniej raz na pół roku wizytach kontrolnych u stomatologa / dentysty. Skuteczna profilaktyka oraz leczenie zaatakowanych zębów próchnicą, pozwala szybko wyleczyć zęby oraz zapobiega rozwojowi większych chorób uzębienia. Stomatologia zwiększa również estetykę uzębienia i wydłuża żywotność naturalnego wyglądu zębów. Nasz dobry stomatolog oraz dentysta zaprasza klientów z okolic takich lokalizacji jak Praga Północ i Praga Południe.

 

Dbanie o zdrowe uzębienie jest tak samo ważne, jak profilaktyka i leczenie każdej innej części naszego ciała. Dentysta robiąc przegląd uzębienia jest w stanie zauważyć więcej niż my sami, np. powstające zmiany próchnicze, zalegający kamień nazębny. Oddając się w ręce zaufanego specjalisty, mamy pewność, że będziemy cieszyć się pięknym i przede wszystkim zdrowym uśmiechem przez długie lata. Demeter stomatologia oferuje pacjentom kompleksową profilaktykę oraz bezbolesne leczenie w przypadku rozwiniętych stanów chorobowych. Do skorzystania z naszych usług zachęcamy pacjentów z dzielnic Praga Północ i Praga Południe.

 

 

Rodzaje usług stomatologicznych w naszej ofercie

Nieleczone zęby mogą stać się przyczyną wielu stanów chorobowych wpływających na stan zdrowia całego organizmu. Dlatego tak ważne są regularne wizyty, nawet wtedy, gdy nie odczuwamy żadnych dolegliwości. Część ubytków nie daje oznak bólowych przez co może się rozwijać, a pacjent o tym nie wie. W naszym Gabinecie oferujemy usługi z zakresu:

 

-Stomatologii dziecięcej – dobre nawyki w zakresie dbania o jamę ustną powinny być budowane już od wczesnego dzieciństwa. Zapraszamy małych pacjentów na pierwszą wizytę adaptacyjną, podczas której zapoznamy z używanym w gabinecie sprzęcie. W dalszej kolejności wykonujemy leczenie zębów mlecznych i stałych. Wykonujemy także lakowanie zabezpieczające dziecięce zęby przed ubytkami.

 

-Stomatologii zachowawczej – wykonujemy przeglądy stanu uzębienia, usuwamy kamień oraz leczymy ubytki. Przeprowadzone szybko leczenie sprawia, że choroba zęba nie postępuje i w efekcie nie wymaga kolejnych, bardziej kosztownych a czasem i bolesnych ingerencji.

 

-Chirurgii stomatologicznej – czasami leczenie stomatologiczne wymaga interwencji chirurgicznej. Dzieje się tak przy bardziej zaawansowanych ekstrakcjach zęba lub innych zabiega wymagających specjalistycznego leczenia. 

 

-Stomatologii estetycznej – piękny, biały uśmiech jest wizytówką naszego wyglądu. W naszym gabinecie nie tylko kompleksowo leczymy, ale też pomagamy w uzyskaniu wymarzonego efektu wizualnego.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi bonding, wybielanie zębów, licówki i wiele innych. Dodatkowo wśród naszych specjalistów posiadamy chirurga szczękowego, który zajmie się ekstrakcją zębów, himisekcją oraz radektomią. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług na naszej stronie internetowej oraz do umówienia się na wizytę.

Dentysta Stomatolog Praga Północ, Praga Południe

Strach przed wizytą u stomatologa wynika często z przykrych doświadczeń z dzieciństwa lub nieumiejętnie przeprowadzonego zabiegu, który powodował odczuwalny ból i dyskomfort. Nasi dentyści i stomatolodzy to zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy wykonują swój zawód z pasją. Przeprowadzane w gabinecie dentystycznym leczenie przebiega w oparciu o najnowocześniejsze metody. Dzięki temu jest skuteczne i bezpieczne dla pacjenta.

Nasz dentysta i cały personel są przyjaźni, cierpliwi i troszczą się o Twoje indywidualne potrzeby. Zdajemy sobie sprawę, że każdy pacjent jest inny i staramy się zapewnić spersonalizowaną opiekę, abyś czuł się komfortowo podczas wizyty.

Nie odkładaj wizyty u dentysty na później! Zadbaj o swoje zdrowie jamy ustnej i uśmiech już dziś.

Nasz dentysta jest gotowy, by Ci pomóc.

 

Jeśli szukasz stomatologa na Bielanach lub Żoliborzu, zapraszamy do naszego drugiego gabinetu przy ul. Potockiej 14.

X

Zapisz się na wizytę