dr n.med. Ewa Czernicka-Cierpisz

współwłaściciel Kliniki

Lek. med. Zbigniew Cierpisz

współwłaściciel Kliniki

Słuchamy, pomagamy, przywracamy radość życia od 30 lat

Klinika Demeter to 30 lat doświadczenia w leczeniu trzech pokoleń pacjentów. Zatrudniamy najlepszych specjalistów kilkunastu dziedzin medycyny. Naszą misją jest profilaktyka i skuteczne leczenie pacjenta w każdym wieku.

Oferujemy opiekę medyczną na najwyższym, światowym poziomie – kompleksowy zakres specjalistycznych usług:

  • stomatologicznych – stomatologia zachowawcza, endodoncja, ortodoncja, chirurgia, implantologia, protetyka
  • lekarskich od internisty, poprzez ginekologa, dermatologa, chirurga, proktologa, ortopedę, laryngologa, neurologa, okulistę i wielu innych
  • laboratoryjnych szeroki zakres od badań podstawowych m.in. morfologia, CRP do specjalistycznych m.in. hormonalne, immunologiczne, genetyczne np. test NIFTY, markery nowotworowe
  •  ultrasonograficznych
  • fizjoterapeutycznych.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, a bezpieczeństwo naszych Pacjentów stanowi dla nas najwyższy priorytet. Wszędzie, gdzie jest to możliwe stosujemy sprzęt i materiały jednorazowe. Sprzęt wielorazowego użytku podlega rygorystycznym procedurom sterylizacyjnym według surowych europejskich wymogów, a sam proces sterylizacji poddany jest wieloetapowej kontroli. Naszym Pacjentom przedstawiamy plan leczenia z uwzględnieniem wszystkich metod leczenia wraz z przewidywanymi kosztami.

Dbanie o zdrowie pacjentów to nasz najwyższy priorytet. Warto nam zaufać!

Zaufaj naszym gabinetom

Wiele nas wyróżnia

Prawie 30 specjalizacji

Oferta Klinik DEMETER została stworzona z myślą o wymagających pacjentach, którzy cenią swój czas i oczekują kompleksowego leczenia łącząc leczenie stomatologiczne z leczeniem specjalistycznym lekarskim.

Pełna ochrona przed Covid-19

W naszej klinice z wielką pieczołowitością dbamy o pełną dezynfekcję każdego sprzętu oraz powierzchni. Nasi pracownicy wyposażeni są zarówno w maski, przyłbice oraz jednorazowe rękawice.

Ponad 30-letnie doświadczenie

Gwarantujemy szybki dostęp do lekarzy specjalistów zarazem z zakresu stomatologii, jak i medycyny, badań laboratoryjnych i badań diagnostycznych najwyższej jakości.

Dwie placówki w centrum Warszawy

Dogodna lokalizacja naszych placówek (Metro Dworzec Wileński - Demeter Białostocka i Metro Plac Wilsona - Demeter Potocka) oraz bezpłatne miejsca parkingowe są naszym dodatkowym atutem.

Profilaktyka 360

Proponujemy naszym pacjentom nowoczesne podejście do medycyny w ramach autorskiego programu Profilaktyka 360.

Profesjonalny sprzęt

Posiadamy najnowsze urządzenia diagnostyczne wysokiej jakości, które w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem specjalistów, umożliwiają światowy poziom usług i wybór najskuteczniejszej metody leczenia.

Warszawa Praga Centrum

Pacjentów z okolic centrum Warszawy zapraszamy do naszej placówki zlokalizowanej w dzielnicy Praga. Klinika oferuje najwyższej jakości usługi z szerokiego zakresu dziedzin medycyny: stomatologii, chirurgii plastycznej, dietetyki, ginekologii, dermatologii, interny, laryngologii, foniatrii, pulmonologii, kardiologii, ortopedii, neurologii, medycyny estetycznej, medycyny pracy oraz psychologii i seksuologii. Dzięki bogatej ofercie usług medycznych placówki, zapewniamy naszym pacjentom profesjonalne i kompleksowe leczenie w jednym miejscu.

Umów wizytę

Warszawa Żoliborz

Pacjentów z okolic Żoliborza zapraszamy do naszej placówki przy ulicy Potockiej. Zlokalizowana w tym miejscu klinika zapewnia usługi medyczne z zakresu: stomatologii, okulistyki i optyki oraz możliwość wykonania badań laboratoryjnych. W naszych profesjonalnie wyposażonych gabinetach na Żoliborzu panuje miła, przyjazna atmosfera, a o zdrowie pacjentów troszczy się zespół doświadczonych lekarzy z wieloletnim doświadczeniem w swojej specjalizacji.

Umów wizytę

Wirtualny spacer

Zobacz wnętrze naszego gabinetu

Galeria zdjęć

Zapraszamy do przejrzenia galerii

X

Zapisz się na wizytę