Demeter Stomatologia: Dentysta Żoliborz

Zdrowy i piękny uśmiech to Twoja najlepsza wizytówka. W trosce o zdrowie i estetykę uśmiechu warto korzystać z usług rekomendowanych gabinetów stomatologicznych. Demeter to znany i ceniony w Warszawie gabinet, w którym swoje usługi oferują wykwalifikowani specjaliści – dentysta, stomatolog estetyczny, chirurg stomatolog i wielu innych. 

 

 

To, co nas wyróżnia to bardzo szeroka i zróżnicowana oferta, dzięki której w sposób kompleksowy możemy dbać o zdrowie i estetykę uśmiechu pacjentów. W Gabinecie Demeter pod przysłowiowym jednym dachem pracują specjaliści z różnych dziedzin stomatologii. Ich współpraca przekłada się na konsekwentną realizację planu leczenia i wybór najbardziej korzystnych z perspektywy pacjenta metod działania. W rezultacie zamierzony efekt uzyskujemy w krótszym czasie, a nierzadko także niższym nakładem finansowym niż w przypadku wizyt w różnych gabinetach specjalistycznych. 

 

 

Stomatologia Demeter: Zakres oferowanych usług 

Starając się jak najlepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania pacjentów Gabinet Demeter zapewnia kompleksowe leczenie stomatologiczne i protetyczne. Współpracujemy z dentystami, stomatologami, protetykami i ortodontami. Nasza oferta obejmuje stomatologię dziecięcą oraz leczenie dorosłych. Posiadamy doświadczenie w diagnostyce i leczeniu bruksizmu. Ponadto w Gabinecie Demeter pacjenci mogą skorzystać z usług:

 

    • – stomatologii zachowawczej,

 

    • – chirurgii stomatologicznej,

 

    • – stomatologii estetycznej.

 

 

Wykonujemy bonding, implanty, protezy zębowe, leczenie kanałowe. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, co przekłada się na wysoką precyzję działania oraz komfort pacjentów. W zależności od zakresu leczenia procedury przeprowadzamy w znieczuleniu miejscowym lub sedacji. Jesteśmy zdania, iż leczenie zębów nie musi być bolesne, ani stresujące. Zwracamy przy tym szczególną uwagę na bezbolesne leczenie zębów u dzieci. Nasz personel dba o to, aby gabinet stomatologiczny nie kojarzył się najmłodszym pacjentom z niczym strasznym. Ufamy, iż pozytywne skojarzenia z dentystą/stomatologiem pozwolą na efektywne dbanie o zdrowie i higienę jamy ustnej w przyszłości. 

 

Stomatolog: Warszawa, Żoliborz 

Gabinet Stomatologiczny Demeter mieści się przy ulicy Potockiej 14. Dzięki dogodnej lokalizacji nasze usługi możemy oferować wszystkim zainteresowanym pacjentom z dzielnicy Żoliborz, Bielany i okolicy. Dysponujemy nowoczesnym, kompleksowo wyposażonym gabinetem. Zapewniamy leczenie na najwyższym poziomie. Dbamy o jakość świadczonych usług, komfort pacjenta w trakcie i po zabiegu, a co najważniejsze bezpieczeństwo przeprowadzanych procedur. To wszystko przekłada się na satysfakcję pacjentów oraz liczne rekomendacje. 

Osoby zainteresowane skorzystaniem z pomocy dentysty lub stomatologa zachęcamy do umówienia dogodnego terminu pierwszej konsultacji, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i dostarczymy szczegółowych informacji odnośnie zakresu oferowanych usług. 

 

Jeśli szukasz dentysty na Pradze, zapraszamy również do naszego drugiego gabinetu przy ul. Białostockiej 7.

X

Zapisz się na wizytę