Demeter Stomatologia: Bielany

Zdrowe i piękne zęby to Twoja najlepsza wizytówka. O zdrowie i estetykę uśmiechu warto dbać z pomocą specjalistów. Dentysta to osoba kojarzona przede wszystkim ze stomatologią zachowawczą, tymczasem dobry stomatolog może zaoferować pacjentowi znacznie więcej niż leczenie próchnicy i spowodowanej przez nią ubytków. Gabinet Stomatologiczny Demeter to miejsce, w którym dbamy o Twój uśmiech w sposób kompleksowy. Do dyspozycji pacjentów oddajemy wykwalifikowany i doświadczony personel, nowoczesny sprzęt oraz komfortowe poczekanie i gabinety. 

 

 

To, co nas wyróżnia to bogata i zróżnicowana oferta. Dentysta, stomatolog estetyczny, protetyk, ortodonta, chirurg szczękowy – tworzymy Zespół wykwalifikowanych ekspertów, którzy wspólnie realizują plan leczenia. To przekłada się na wysoką efektywność leczenia w czasie, przy jednoczesnym ograniczeniu jego kosztów.

 

 

Dentysta Bielany: Zakres oferowanych usług 

 

Każdego dnia odpowiadamy na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania pacjentów z warszawskiej dzielnicy Bielany. Zapewniamy kompleksowe leczenie stomatologiczne i protetyczne. Gabinet zatrudnia dentystów, stomatologów estetycznych, protetyków, ortodontów oraz chirurgów. Nasza oferta obejmuje leczenie dzieci i dorosłych. Posiadamy doświadczenie w diagnostyce i leczeniu bruksizmu. Stale wzbogacamy również ofertę obsługiwanych systemów korekty zgryzu. 

 

Pacjenci Gabinetu Demeter mogą skorzystać z profesjonalnych usług:

 

    • – stomatologii zachowawczej, 

 

    • – chirurgii stomatologicznej, 

 

    • – stomatologii estetycznej. 

 

 

Nasza oferta obejmuje m.in. bonding, implanty, protezy zębowe, leczenie kanałowe. Pracujemy z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu oraz wysokiej jakości preparatów. To przekłada się na wysoką precyzję i skuteczność działania, a także komfort pacjentów trakcie i po zabiegu. Jedną z naszych specjalności jest leczenie bez bólu. Ufamy, że troska o zdrowy i piękny uśmiech nie musi się wiązać z dyskomfortem, bólem czy stresem. Rodzaj znieczulenia dobieramy indywidualnie do każdego pacjenta oraz jego indywidualnego progu bólu. Szczególną uwagę zwracamy na bezbolesne leczenie i bezstresowy przebieg wizyt w przypadku najmłodszych pacjentów. 

 

Stomatolog: Warszawa, Bielany 

 

Gabinet Stomatologiczny Demeter mieści się przy ulicy Potockiej 14. Dogodna lokalizacja sprawia, że naszą ofertę usług stomatologicznych możemy kierować do pacjentów z dzielnicy Warszawa-Bielany, Żoliborza i okolicy. Na przestrzeni wieloletniej działalności Gabinetu ugruntowaliśmy naszą pozycję na lokalnym rynku usług stomatologicznych. Jednocześnie, jako dentysta i stomatolog cały czas podnosimy nasze kwalifikacje i modernizujemy zaplecze sprzętowe. To pozwala nam na tworzenie oferty, która jeszcze lepiej wpisuje się w potrzeby i oczekiwania współczesnego pacjenta. 

 

Osoby zainteresowane skorzystaniem z pomocy Gabinetu Demeter zachęcamy do umówienia dogodnego terminu pierwszej konsultacji. W przypadku pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy szczegółowych informacji dotyczących zakresu realizowanych usług.

 

Jeśli szukasz dentysty na Pradze Północ i Pradze Południe, zapraszamy do naszego drugiego gabinetu przy ul. Białostockiej 7.

X

Zapisz się na wizytę