Wakacje z uśmiechem

Wydarzenia

|

29 czerwca, 2015

Wakacje to idealny moment na zadbanie o zęby. Przez cały rok jesteśmy zajęci licznymi obowiązkami, dlatego z trudem znajdujemy czas na troskę o zdrowie. Podczas tegorocznego urlopu zwolnij i zadbaj o siebie i swoją rodzinę. Przyjdźcie do stomatologa Kliniki Demeter i zaoszczędźcie 80 zł.

Dorośli powinni odwiedzać stomatologa co pół roku, dzieci co trzy-cztery miesiące. Wszystko przez próchnicę, która rozwija się bardzo szybko, a zlekceważona może doprowadzić do ubytków w zębach, a nawet ich utraty. Regularne wizyty u stomatologa pozwalają zwalczać próchnicę oraz zabezpieczać zęby przed ich powstaniem.

Najskuteczniejszą metodą jest fluoryzacja. Zabieg polega na pokryciu zębów specjalnym preparatem z fluorem, dzięki czemu szkliwo jest mocniejsze i zabezpieczone przed działaniem bakterii i kawasów. Procedura jest bezpieczna, bezbolesna i przyjemna.

Zadbaj o uśmiech z Kliniką Demeter

Pakiet „Wakacje z uśmiechem” pozwoli całej rodzinie uniknąć nieprzyjemnego doświadczenia związanego z bólem zębów. Przegląd stomatologiczny połączony z fluoryzacją u dziecka oraz skalingiem i fluoryzacją u rodziców wzmocnią zęby i zabezpieczą je przed próchnicą.

30% TANIEJ!

Cena promocyjna: 260 zł 180 zł

Umów się już teraz:

T. 22 619 81 94
M. 536 833 777
bialostocka@demeter.com.pl

T. 22 833 43 43
M. 536 833 331
potocka@demeter.com.pl

Promocja trwa do 31 sierpnia 2015 roku. Skorzystaj z pakietu już dzisiaj!

X

Zapisz się na wizytę