„Spotkaj się” z naszymi lekarzami w… mediach

O gabinecie

|

19 kwietnia, 2016

Wiedza, doświadczenie, nowatorskie myślenia – to cechy cenione przez polskich dziennikarzy. Z tego względu media bardzo chętnie sięgają po pomoc lekarzy Kliniki Demeter!

Zarówno w lokalnych, jak i ogólnopolskich mediach często można przeczytać
lub wysłuchać wypowiedzi dr n. med. Ewy Czernickiej-Cierpisz, internisty, pulmonologa, współzałożycielki Kliniki Demeter w Warszawie. Tylko w ostatnim czasie dwukrotnie pojawiła się w najpopularniejszym morning show w Polsce – Dzień Dobry TVN!

 

Za pierwszym razem wytłumaczyła Jarosławowi Kuźniarowi i Annie Kalczńskiej, jak niedobory snu wpływają na organizm. Tematem drugiego spotkania były badania, które warto wykonać na wiosnę. Osobom, które nie widziały programu, polecamy nagranie na oficjalnej stronie internetowej.

 

W ostatnim czasie media licznie rozpisywały się o bezpłatnych poradach dietetycznych w Klinice Demeter, które zorganizowaliśmy w ramach tegorocznych obchodów Światowego Dnia Zdrowia. O naszym wydarzeniu napisała między innymi oficjalna strona internetowa Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy – Warszawa.pl.

 

O jakich badaniach pamiętać mając 30+, 40+ i 50+? Ta wiedza nie jest już tajemnicą dla czytelniczek serwisów , Dziennik.plRMF24.pl czy Interia.pl, gdzie również doradzała dr n. med. Ewy Czernicka-Cierpisz.

 

Zachęcamy do regularnego „śledzenia” publikacji, w których pojawiają się lekarze i specjaliści Kliniki Demeter. Znajdziecie je w zakładce MY W MEDIACH  na naszej nowej stronie internetowej.

X

Zapisz się na wizytę