Klinika Demeter dba o zdrowie studentów

O gabinecie

|

19 marca, 2016

Klinika Demeter została Partnerem tegorocznego Tygodnia Kobiet z Niezależnym Zrzeszeniem Studentów Politechniki Warszawskiej. Uczestnicy wydarzenia otrzymają bony prezentowe na cytologię i przegląd stomatologiczny.

Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Warszawskiej to największa i najprężniej działająca organizacja studencka Politechniki. 7-11 marca 2016 roku po raz czwarty zorganizuje Tydzień Kobiet z NSZ PW. Projekt jest okazją do uczestniczenia w różnorodnych spotkaniach i warsztatach. Klinika Demeter pełni rolę Partnera tegorocznej edycji.

Celem Tygodnia Kobiet z NSZ PW jest podsycanie ciekawości świata studentów, kreatywności, chęci doskonalenia się, wyrabiania pozytywnych nawyków zdrowotnych. Klinika Demeter odegra tutaj kluczową rolę – pomoże przekonać studentów do regularnych badań lekarskich, które pozwalają szybciej wykrywać choroby i zwiększają szanse wyleczenia. Studenci otrzymają 10 bonów prezentowych na bezpłatne badanie cytologiczne oraz 10 bonów prezentowych na bezpłatny przegląd stomatologiczny.

Dlaczego to takie ważne? Cytologia to badanie, które może uratować życie. Pozwala wykryć stany przedrakowe i zapobiec rozwojowi raka szyjki macicy, który jest przyczyną śmierci aż pięciu Polek dziennie. Z kolei przegląd stomatologiczny to element profilaktyki zdrowotnej, o którym należy pamiętać przynajmniej raz na pół roku. Dbając o zęby, dbamy o zdrowie całego organizmu, czyli między innymi serce, nerki, stawy, płuca, mózg.

Post na Fb:
Dbamy o zdrowie studentów! Zostaliśmy partnerem Tygodnia Kobiet NSZ PW! Dzięki nam młode mieszkanki Warszawy bezpłatnie wykonają cytologię i przegląd stomatologiczny.
LINK do wydarzenia na FB – jak już będzie

X

Zapisz się na wizytę