Klinika Demeter da radość dzieciom – już 17 października w Stodole!

Wydarzenia

|

13 października, 2015

Jak przekonać dziecko do dbania o zęby? Jednym ze sposobów jest zabawa! Udowodnimy to podczas eventu „Dajemy radość dzieciom”, które odbędzie się 17 października w warszawskim Klubie Stodoła. Odwiedź z dzieckiem nasze stoisko i odbierzcie kupon na darmową fluoryzację.

Zęby jak u lwa

Dzięki połączeniu zabawy i edukacji, będziemy zachęcać do dbania o zęby. Odwiedzając stoisko „Lwy szczerzą kły” dzieci staną przed niepowtarzalną okazją pomalowania twarzy i „przemienienia się” w zwierzę, które znane jest ze zdrowych zębów: lwa, krokodyla lub wiewiórkę. Stworzymy również możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji stomatologicznej, której udzielą nasi doświadczeni i wykwalifikowani eksperci.

 

Problem naszych czasów

Celem akcji jest zwrócenie uwagi na próchnicę zębów u dzieci. Niestety problem jest często lekceważony albo nieznany. Tymczasem zaniedbana próchnica przenosi się na inne zęby – również stałe. Powstaje ubytek, który z czasem się pogłębia, co może doprowadzić do konieczności usunięcia „mleczaka”. Prawidłowy stan uzębienia ma wpływ na rozwój szczęki i żuchwy, dlatego luka sprzyja powstawania wad zgryzu w późniejszych latach życia.

 

Bezpłatna fluoryzacja

Ponieważ zależy nam na zdrowym uśmiechu małych pacjentów, każde dziecko, które odwiedzi stoisko Kliniki Demeter, otrzyma kupon na bezpłatną fluoryzację. Zabieg wzmacnia szkliwo i zwiększa jego odporności. To bardzo ważne, ponieważ zęby mleczne psują się szybciej niż stałe – są słabiej zmineralizowane i mniej odporne na działanie kwasów, a przez to bardziej podatne na próchnicę.

 

Wygraj atrakcyjne nagrody

Naszej akcji towarzyszyć będzie konkurs. Każdy rodzic, który wrzuci zdjęcie dziecka z pomalowaną buźką na profil Kliniki Demeter na Facebooku, otrzyma upominek dla swojego dziecka. Zdjęcia, które uzbierają przynajmniej pięć polubień, wezmą udział w dodatkowym konkursie, w którym można wygrać pakiet stomatologiczny –wizytę adaptacyjną i wypełnienie zęba kolorową plombą.

 

 

„Lwy szczerzą kły” – stoisko Kliniki Demeter w Warszawie

„Dajemy radość dzieciom”

17 października, godz. 12.00–17.00

Klub Stodoła w Warszawie

Zapraszamy!

X

Zapisz się na wizytę