Doradzamy czytelnikom MamaDu.pl!

O gabinecie

|

10 sierpnia, 2015

Klinika Demeter nawiązała współpracę z prestiżowym magazynem internetowym MamaDu.pl! Nasi specjaliści będą doradzali czytelnikom w tematach stomatologicznych. Będą obecni obok takich nazwisk jak Anna Mucha, Dorota Zawadzka, czy Małgorzata Ohme!

 

MamaDu.pl to angażujący magazyn internetowy dla rodziców, który w ciągu miesiąca notuje nawet półtora miliona odsłon. Serwis skupia swoją uwagę na dzieciach – ich wychowaniu, psychologii, żywieniu i zdrowiu, a także na rodzicach – problemach wychowawczych, związku i relacjach. Klinika Demeter zaangażowała się w prowadzenie bloga „Zdrowe zęby” w ramach działu zdrowie http://zdrowezeby.mamadu.pl/.

Dzięki naszym stomatologom czytelnicy serwisu MamaDu.pl dowiedzą się między innymi jak przekonać dziecko do regularnego odwiedzania dentysty, co zrobić, gdy w zębie dwulatka zobaczą dziurę, co jeść żeby nie zaszkodzić uśmiechowi, a także czy smakowe pasty w ogóle działają.

Cieszymy się z nawiązania współpracy z MamaDu.pl. Dzięki obecności naszych specjalistów na łamach serwisu internetowego będziemy mogli skuteczniej podnosić świadomość pacjentów w zakresie ochrony zdrowia. Zapraszamy do lektury pierwszego tekstu, w którym tłumaczymy dlaczego warto zabrać pociechę na wizytę adaptacyjną:

http://zdrowezeby.mamadu.pl/120477,wizyta-adaptacyjna-czyli-jak-zaprzyjaznic-dziecko-z-dentysta

X

Zapisz się na wizytę