Cukrzyca pod lupą – bezpłatne badania w Klinice Demeter

Wydarzenia

|

3 listopada, 2015

Na cukrzycę choruje ponad 2 miliony Polaków. Nawet kilkaset tysięcy nie wie,
że ją ma. Zlekceważenie problemu może doprowadzić do nieodwracalnych uszkodzeń narządów. W listopadzie Klinika Demeter przygotowała specjalny pakiet – korzystając z konsultacji okulistycznej badania laboratoryjne cukrzycy wykonasz bezpłatnie!

 

Otwórz oczy na cukrzycę

85 proc. przypadków cukrzycy stanowi cukrzyca typu 2. Zbyt późne rozpoznanie choroby wiąże się z powikłaniami – wzrasta ryzyko niewydolności nerek, miażdżycy, choroby wieńcowej oraz układu nerwowego. Dodatkowo cukrzyk jest narażony na uszkodzenia narządu wzroku.

 

Choroba pod lupą

Diagnozę cukrzycy można postawić w oparciu o trzy badania laboratoryjne – moczu, glukozy i hemoglobiny glikowanej oraz badania dna oka u okulisty. Przez cały listopad, korzystając z wizyty u okulisty w Klinice Demeter, wszystkie trzy badania laboratoryjne wykonasz bezpłatnie. Czas akcji jest nieprzypadkowy – 14 listopada na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Cukrzycy.

 

glukoza + mocz + hemoglobina = 62 zł 0 zł!

 

Cenna wiedza

Postawienie diagnozy pozwala rozpocząć odpowiednie leczenie. Celem kuracji jest osiągnięcie stężenia glukozy we krwi jak najbardziej zbliżonego do wartości prawidłowych. Niezbędna jest zmiana stylu życia chorego (między innymi odpowiednia dieta, wzrost aktywności), a jeśli to okaże się niewystarczające, lekarz zaleca leczenie farmakologiczne.

 

Skorzystaj z bezpłatnych badań laboratoryjnych. Zarejestruj się już teraz:

22 619-81-94 lub bialostocka@demeter.com.pl

22 833-43-43 lub potocka@demeter.com.pl

 

X

Zapisz się na wizytę