32 urodziny Kliniki Demeter

Stomatologia

|

17 listopada, 2023

Świętujemy urodziny! Od ponad 30 lat, w naszej klinice, mamy przyjemność wspierać Państwa w dbaniu o zdrowie. Z okazji tej rocznicy przygotowaliśmy specjalny upominek.

To dla nas zaszczyt, że w Klinice Demeter mamy możliwość spotykać się już z trzecim pokoleniem naszych pacjentów. Z naszych usług korzystają całe rodziny. Rodzice przyprowadzają swoje dzieci, bo wcześniej zaufali nam ich rodzice – pokolenia dziadków. To dla nas ogromne wyróżnienie. Cieszymy się, że nasi specjaliści cieszą się tak olbrzymim zaufaniem.

Doświadczony zespół najlepszych specjalistów

Przez ponad 30 lat stworzyliśmy wykwalifikowany zespół specjalistów z kilkunastu dziedzin medycyny.Przez te lata zmienialiśmy się, by jak najlepiej sprostać oczekiwaniom naszych pacjentów. Aktualnie skupiamy się na holistycznym podejściu do pacjenta i najnowszych metodach leczenia na światowym poziomie. Dysponujemy dwoma, doskonale wyposażonymi oddziałami kliniki: na warszawskiej Pradze (ul. Białostocka 7 i na Żoliborzu (ul. Potocka 14).

Wśród lekarzy pracujących w Klinice Demeter znajdują się specjaliści z dziedziny stomatologii: m.in. zachowawczej, ortodoncji, protetyki, chirurgii, periodontologii, implantologii oraz stomatologii estetycznej. Dbamy o zdrowy uśmiech zarówno dorosłych jaki i najmłodszych pacjentów. Klinika Demeter to także specjaliści ginekologii, ortopedii, okulistyki, medycyny pracy i  estetycznej a także kosmetologii anti-aging i wielu innych specjalizacji. Przyszłym rodzicom lub parom starającym się o potomka możemy zaoferować kompleksowe badania w poradni leczenia niepłodności, a następnie kompleksowe prowadzenie ciąży.

W naszej codziennej pracy stosujemy nowoczesny sprzęt i diagnostykę. Badania laboratoryjne przeprowadzamy na miejscu, oferując pełne zestawy badań dostosowanych do wieku, płci i potrzeb pacjenta.

Prezent dla Pacjentów Kliniki Demeter

Drodzy Pacjenci, z całego serca dziękujemy Wam za zaufanie i że przez te 32 lata jesteście z nami.

Z okazji urodzin Kliniki Demeter przygotowaliśmy dla Was drobny upominek, który mamy nadzieję, sprawi Wam radość. Na hasło URODZINY, cena skalingu zębów jest o 50% niższa!

Wszystkie osoby, które jeszcze nie korzystały z naszych usług, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i rejestracji wizyty. Dołączenie do grona naszych pacjentów to odpowiedzialny krok w dbaniu o zdrowie swoich i najbliższych. Czekamy na Was.

X

Zapisz się na wizytę