LEPIEJ ZAPOBIEGAĆ NIŻ LECZYĆ

Wczesne wykrywanie chorób daje możliwość podjęcia szybkiego i skutecznego leczenia. Kierując się dobrem naszych pacjentów, proponujemy pakiety badań w ramach Pakiety Profilaktyka 360. Dzięki nim, każdy pacjent może w szybki i łatwy sposób wykonać gruntowny przegląd stanu zdrowia.

JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH

Badania i opiekę medyczną w ramach programu Pakiety Profilaktyka 360 prowadzą wysokiej klasy specjaliści z różnych dziedzin medycyny, którzy w oparciu o wieloletnie doświadczenie, nowoczesne metody diagnostyczne i kompleksowe analizy laboratoryjne, udzielają pacjentom indywidualnie dobrane zalecenia zdrowotne.

JAK TO DZIAŁA?

Krok 1. Wyb ierz pakiet medyczny dostosowany do Twojej płci, wieku i stylu życia oraz istniejących lub podejrzanych chorób.
Krok 2. Skontaktuj się z nami – wspólnie wybierzemy dogodny dla Ciebie termin i zapiszemy Cię na konsultacje lekarskie oraz badania laboratoryjnie.
Krok 3. Pozwól kompleksowo zadbać o swoje zdrowie – wykonamy gruntowne badania zgodnie z wybranym pakietem medycznym.
Krok 4. Skorzystaj z konsultacji lekarskiej – odbierz indywidualne zalecenia, jeśli wybierzesz pakiet z konsultacją lekarską.
Krok 5. Ciesz się zdrowiem!

DLACZEGO WARTO?

Pakiety Profilaktyka 360 to idealna propozycja dla wymagających pacjentów oraz osób, które cenią swój czas. Nie musisz szukać wielu specjalistów w całym mieście, brać kilku dni urlopu. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my zajmiemy się resztą. Szybko i bez zbędnych formalności, zyskasz komfort i pewność, że z Twoim zdrowiem wszystko w porządku.

X

Zapisz się na wizytę