Zadbaj o zdrowie dziecka – wybierz pakiet „Zdrowie na piątkę”!

Początek roku szkolnego to idealny moment, żeby w plan lekcji Twojego dziecka wpisać profilaktykę zdrowotną. Specjalnie dla uczniów stworzyliśmy pakiet „Zdrowie na piątkę”, dzięki któremu odwiedzając w jednym miesiącu stomatologa, ortopedą i okulistę, zaoszczędzicie 20% na każdej z wizyt.  

 little girl against blackboard

Po pierwsze zęby

Próchnica w zębach rozwija się gwałtownie, dlatego dla dobra dziecka należy jak najszybciej wykryć ubytki. Powodami do niepokoju są przebarwienia zębów i zmiany na błonie śluzowej jamy ustnej. Nasi stomatolodzy zalecają wizyty kontrolne co 3-4 miesiące. Prawidłowy stan uzębienia ma wpływ na rozwój szczęki i żuchwy. Zbyt wczesne usunięcie zębów sprzyja powstawania wad zgryzu w późniejszych latach życia.

 

Po drugie oczy

Problemy z zębami, to nie jedyna „plaga” wśród uczniów. Dziecko w okularach to coraz częstszy widok. Znak, że Twoje dziecko powinno odwiedzić okulistę? Nachylanie się podczas pisania, wkładanie palców do oczu, niechęć do nauki, brak wodzenia wzrokiem. Liczy się czas, im szybciej odwiedzimy specjalistę, tym lepiej. Zaniedbania mogą doprowadzić do problemów ze wzrokiem, które w późniejszym okresie są trudne do wyleczenia.

 

Po trzecie kręgosłup

Ważnym i często lekceważonym problemem są wady postawy, które dotykają nawet 90% dzieci. Należy obserwować rozwój dziecka i koniecznie skonsultować się z ortopedą, gdy ma zniekształconą klatkę piersiową, niesymetryczne ustawienie tułowia, nierówne barki,  problemy z poruszaniem lub odczuwa bóle pleców. Zlekceważenie problemu może doprowadzić do ograniczenia wydolności fizycznej, zaburzeń neurologicznych i zniekształcenia organów.

 

Odrób z dzieckiem lekcję ze zdrowia w Klinice Demeter! Zadzwoń (22 619 81 94) i powołaj się na pakiet „Zdrowie na piątkę”. Wybierz dogodny dla Ciebie termin, skorzystaj z opinii stomatologa, ortopedy i okulisty, a następnie odbierz 20-procentowy rabat na każdą z wizyt. Promocja obowiązuje do 31 października!

 

 

KONTAKT:
T: 22 619 81 94
M: 536 833 777
bialostocka@demeter.com.pl

MASZ PODOBNY PROBLEM? NAPISZ!

 
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
22 619 81 94