Stomatologia estetyczna

Drodzy Pacjenci, Klinika DEMETER od 14 kwietnia wznawia przyjmowanie Pacjentów.
Pragniemy Państwa poinformowac, że w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo oraz całego zespołu Kliniki Demeter wznawiamy pracę w pełnym reżimie sanitarnym zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego.
Aktualna sytuacja zmusza nas jednak do pracy w niestandardowych godzinach. W celu umówienia wizyty bardzo prosimy o każdorazowy wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy:
ul. Białostocka 7, tel. 536833777, 22 619 81 94, bialostocka@demeter.com.pl
ul. Potocka 14, tel. 536833331, potocka@demeter.com.pl
Kierownik Kliniki Demeter
dr n.med. Ewa Czernicka-Cierpisz.

Stomatologia estetyczna to szeroka gama procedur stomatologicznych obejmująca wszystkie działy stomatologii i zajmująca się poprawą wyglądu zębów i twarzy. Skierowana jest do najbardziej wymagających pacjentów. Piękne i zdrowe zęby przyczyniają się do lepszej samooceny i dodają pewności siebie w relacjach międzyludzkich. Dzięki dostępowi do szerokiego wachlarza narzędzi stomatologicznych stomatologia estetyczna umożliwia osiągnięcie tego celu przy zastosowaniu procedur o mniejszym i większym stopniu ingerencji w uzębienie pacjenta.


stomatologia estetyczna żoliborz


Stomatologia estetyczna obejmuje wszystkie zabiegi stomatologiczne, których celem jest poprawa estetyki uśmiechu, a nawet w określonych przypadkach (jak w ortodoncji) poprawa rysów całej twarzy. Tak definiowana stomatologia estetyczna ściśle współpracuje z innymi dziedzinami stomatologii, każdorazowo oferując pacjentowi najbardziej optymalne formy i narzędzia leczenia.


W naszym gabinecie stomatologicznym oferujemy szeroki wachlarz usług stomatologicznych poprawiających wygląd uzębienia, począwszy od podstawowych (usuwanie osadu i kamienia nazębnego), po korygowanie kształtu zęba licówkami kompozytowymi lub porcelanowymi, a w przypadku bardziej zniszczonych zębów proponujemy nakładanie uzupełnień typu inlay lub onlay (na zęby trzonowe i przedtrzonowe), zaś w przypadku znacznych ubytków możemy wykonać mosty, protezy oraz implanty.

Dla kogo?

Z usług stomatologii estetycznej powinny skorzystać osoby zaniepokojone stanem swoich zębów i chcące zadbać o ich zdrowy wygląd. Takim zabiegom poddają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Nie ma jasno określonych ram wiekowych. Stomatologia estetyczna przy współpracy z innymi dziedzinami stomatologii może pomóc nie tylko w usuwaniu wad nabytych. Korygując kształt zębów czy eliminując diastemę leczymy nieprawidłowości wrodzone. Stomatologia estetyczna może okazać się pomocna również w sytuacji, kiedy zęby pacjenta zostały uszkodzone w wyniku wypadku lub choroby. 


Myśląc o poprawie uśmiechu należy skorzystać z konsultacji stomatologicznej, by lekarz kompleksowo ocenił wszystkie elementy, których zmiana pozwoli uzyskać piękny uśmiech.
Dopełnieniem zabiegów stomatologicznych jest możliwość skorzystania w naszej klinice z zabiegów medycyny estetycznej, aby wydobyć piękno rysów twarzy i uśmiechu, uzyskane poprzez wcześniejsze działania stomatologiczne. Planując wykonanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej należy pamiętać o tym, że zdecydowana większość z nich wymaga uprzedniego wyleczenia wszelkich ubytków. Dlatego plan leczenia estetycznego w przypadku wielu pacjentów obejmuje zarówno zabiegi z zakresu higienizacji jamy ustnej, jak i leczenie zębów. Dopiero po kompleksowym wyleczeniu wszystkich ubytków możliwe jest wdrożenie procedur z zakresu stomatologii estetycznej. Dodatkowo, pacjentów którzy chcieliby zniwelować nieprawidłowości wynikające z wad zgryzu lub nieprawidłowego ustawienia zębów w łuku zębowym zachęcamy do skorzystania z profesjonalnej pomocy ortodontycznej.

Korzyści

 • zdrowy i piękny uśmiech,
 • estetyka zębów i twarzy,
 • wyższa samoocena.

Oferta

  • wybielanie zębów – różne metody,
  • wybielanie zęba martwego,
  • czyszczenie zębów (skaling, piaskowanie),
  • korygowanie kształtu i koloru zębów:
 • o korony porcelanowe na podbudowie z cyrkonu,
 • o licówki pełnoceramiczne,
 • o korekta kształtu materiałami kompozytowymi,
 • o uzupełnienia typu inlay lub onlay,
  • ortodontyczna korekta ustawienia zębów,
  • uzupełnienia braków zębowych:
 • o mosty porcelanowe,
 • o implanty.

 

 

 

Zapraszamy do sprawdzenia naszej nowej usługi w promocyjnej cenie - wybielania zębów lampą wybielającą typu Beyond. Więcej informacji na :
http://demeter.com.pl/news/na-haslo-slub-wybielanie-zebow-lampa-wybielajaca-za-jedyne-900-zl-zamiast-1200-zl/

Siedzibą naszych gabinetów jest Warszawa, dzielnice Praga i Żoliborz. Na konsultację zapraszamy wszystkich pacjentów zainteresowanych poprawą wyglądu swojego uzębienia, niezależnie od wieku. 

stomatologia estetyczna warszawa żoliborz

 

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
DEMETER POTOCKA (ŻOLIBORZ)