Implantologia

W Klinice Demeter Warszawa (Praga Południe, Północ, Targówek, Marki) przy ul. Białostockiej 7 rozpoczynamy PROMOCJĘ „Implanty to dobry wybór” z atrakcyjną ceną 1800 zł za implant*. W ramach oferty “Implanty to dobry wybór” można skorzystać:

    • z bezpłatnej konsultacji implantologicznej
    • z atrakcyjnej ceny implantu w wysokości 1800 zł.

Oferta skierowana jest do osób, które mają braki w uzębieniu i chcą je uzupełnić w estetyczny sposób. Dzięki implantom mogą znów mieć piękny, zdrowy uśmiech.
W celu umówienia bezpłatnej konsultacji implantologicznej zadzwoń:

 

536 833 777

 

Promocja trwa od 1 października do 31 października 2019 r. Zapraszamy!

*Cena obejmuje koszt implantu, bez ceny łącznika ani odbudowy.

Implanty dentystyczne – Warszawa - Praga Południe Północ Targówek Marki

 

implanty PragaImplantologia stosowana jest u pacjentów, którzy mają braki w uzębieniu. Implanty to także idealne rozwiązanie dla każdej osoby, która straciła zęby w wyniku przebytej choroby, próchnicy lub urazu. Utrata nawet jednego zęba prowadzi do zmian w całej jamie ustnej – następuje zmiana ustawienia zębów sąsiednich oraz zmiany w przeciwstawnym łuku zębowym. Dodatkowo pozostałe zęby, przejmują funkcję utraconego zęba. Prowadzi to do ich przeciążenia – co skutkuje rozchwianiem pozostałych zdrowych zębów. Kolejnym efektem utraconego zęba, jest zanik kości (w miejscu po zębie). Dlatego tak istotne jest, aby nawet w przypadku utraty jednego zęba niezwłocznie podjąć leczenie mające na celu odbudowanie braku – poprzez zastosowanie rozwiązania, jakim są implanty dentystyczne. Zabieg ten zahamuje zmiany, jakie mogłyby zachodzić w jamie ustnej.

Implantologia - korzyści wynikające z leczenia

implantyGłównym celem w Klinice DEMETER jest przywrócenie zdrowia u naszych pacjentów. Implanty dentystyczne skutecznie zapobiegają powstawaniu negatywnych następstw w jamie ustnej, które prowadzić mogą do dalszej utraty uzębienia. Implanty przyczyniają się do przywrócenia prawidłowego procesu żucia, poprawy estetyki uzębienia oraz ogólnego samopoczucia pacjenta, który będzie mógł się cieszyć zdrowym i pięknym uśmiechem.

W Klinice DEMETER zapewniamy naszym pacjentom wysoką estetykę leczenia implantologicznego. Do odbudowy utraconych przez pacjentów koron zębów stosujemy materiały najwyższej jakości, które wizualnie prezentują się doskonale.

Implanty dentystyczne – kwalifikacja do leczenia

Implanty dentystyczne stosujemy u pacjentów, u których przeprowadzona została pełna diagnostyka ogólna oraz radiologiczna. W zależności od wyników przeprowadzonych badań wspólnie z pacjentem ustalany jest plan leczenia. Pacjent jest również informowany o przebiegu zabiegu, który zostanie wykonany, jak również zostają mu udzielone wszelkie niezbędne informacje dotyczące postępowania po wykonanym zabiegu.

Zachęcamy także do zapoznania się z pełną ofertą. Proponujemy między innymi: licówki i wybielanie zębów. Zapraszamy do naszych placówek w Warszawie: Klinika DEMETER BIAŁOSTOCKA (Praga Centrum) i Klinika DEMETER POTOCKA (Żoliborz).

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
DEMETER POTOCKA (ŻOLIBORZ)