Implantologia

Implantologia to najnowocześniejszy dział stomatologii zajmujący się odbudową utraconych zębów na tytanowych elementach. Implanty stomatologiczne są niewidoczne, a ich podstawowym zadaniem jest funkcjonowanie na wzór normalnego, zdrowego zęba.


Implanty dentystyczne - najskuteczniejsza metoda uzupełniania ubytków   Implanty zębów przywracają piękny wygląd i pewność siebie
Implantacja jest zabiegiem średnio inwazyjnym, a obecnie uważanym za jeden z najbezpieczniejszych w swojej klasie. Implanty są trwałe, mocne i bezpieczne. Ponadto uzupełnienia oparte na wszczepach pozwalają na uzyskanie bardzo dobrego efektu estetycznego i skutecznego odtworzenia czynności żucia, są zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem, ponieważ zapewniają pacjentowi trwały wynik leczenia, komfort użytkowania oraz są w stanie całkowicie zastąpić naturalne uzębienie. Stosowane od ponad 40 lat implanty są jedynym rozwiązaniem dla Pacjentów, którzy pragną uniknąć dyskomfortu typowego dla konwencjonalnych rozwiązań protetycznych tj. trudności przy jedzeniu, mówieniu, odczuwaniu smaku potraw, a także stopniowego zaniku kości szczęki i utraty sąsiednich zębów.  

Dla kogo?

Implantologia skierowana jest do osób, którym zależy na komfortowej odbudowie uzębienia. Pozwala osiągnąć trwały efekt estetyczny i poprawić żucie. Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym, kilku etapowo. Może obejmować całość jamy ustnej, bądź pojedynczy ubytek.

Korzyści

 • zdrowy i piękny uśmiech,
 • doskonały efekt estetyczny i naturalny wygląd uzębienia,
 • przywrócenie prawidłowego zgryzu,
 • prawidłowa, wyraźna wymowa;
 • uniknięcie problemów związanych z tradycyjnymi uzupełnieniami protetycznymi (szlifowanie zębów, wyjmowanie protez itp.).
 

Oferta

  • konsultacja implantologiczna,
  • nawiercenie w kości niewielkiego otworu, w który wkręca się tytanowy implant. Cały zabieg trwa około 60 minut (zabieg jest bezbolesny), proces rekonwalescencji trwa od kilku tygodni do kilku miesięcy;
  • po okresie rekonwalescencji odbudowa zęba/zębów za pomocą korony porcelanowej/mostu porcelanowego.

Umów się na wizytę