Stomatologia

spec_stom_est spec_stom DZIECIĘCA dentysta Warszawa dentysta Praga dentysta Żoliborz stomatolog Praga stomatolog Żoliborz dentysta stomatolog

 

ESTETYCZNA, ZACHOWAWCZA, DZIECIĘCA, ORTODONCJA, CHIRURGIA, IMPLANTOLOGIA, PROTETYKA, ENDODONCJA, PROFILAKTYKA

Drodzy Pacjenci, Klinika DEMETER od 14 kwietnia wznawia przyjmowanie Pacjentów.
Pragniemy Państwa poinformowac, że w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo oraz całego zespołu Kliniki Demeter wznawiamy pracę w pełnym reżimie sanitarnym zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego.
Aktualna sytuacja zmusza nas jednak do pracy w niestandardowych godzinach. W celu umówienia wizyty bardzo prosimy o każdorazowy wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy:
ul. Białostocka 7, tel. 536833777, 22 619 81 94, bialostocka@demeter.com.pl
ul. Potocka 14, tel. 536833331, potocka@demeter.com.pl
 
Kierownik Kliniki Demeter
dr n.med. Ewa Czernicka-Cierpisz.

Stomatolog: Warszawa - Praga Południe, Praga Północ, Żoliborz Targówek, Marki, Białołęka.

Stomatologia jest dziedziną medycyny, która skupia się na zdrowiu zębów, przyzębia oraz innych tkanek jamy ustnej. Regularne wizyty u dentysty pozwalają cieszyć się pięknym uśmiechem przez długie lata. Po zakończonych zabiegach stomatologicznych zapraszamy również do skorzystania z porad naszych specjalistów z medycyny estetycznej. Połączenie tych dwóch elementów da pełny efekt estetyczny twarzy i piękny uśmiech.

Dentysta dla dzieci i dla dorosłych – Praga Północ, Południe, Targówek, Marki, Żoliborz, Białołęka

O regularne wizyty u stomatologa warto zadbać od najmłodszych lat życia. Lekarz tej specjalności, po dokonaniu przeglądu uzębienia, dopasuje proces leczenia do potrzeb Pacjenta.

dentysta Warszawa Praga

Na konsultację stomatologiczną warto wybrać się, profilaktycznie, co najmniej raz na 6 miesięcy. Zalecenie to dotyczy zarówno dorosłych, jak i starszych dzieci. Do wizyty skłonić powinny również objawy takie jak:

 • ból zęba – zarówno okazjonalny, jak i przewlekły,
 • towarzyszące bólowi zęba bóle dziąseł czy szczęki,
 • opuchlizna szczęki,
 • nieprzyjemny zapach wydobywający się z ust,
 • nadwrażliwość zębów na zimne oraz / lub gorące napoje lub jedzenie,
 • ukruszenie się lub złamanie zęba,
 • problemy z dziąsłami – np. krwawienie, zaczerwienienie lub nadwrażliwość,
 • zmiana koloru zęba.

Dentysta podczas wizyty, korzystając z zaawansowanego sprzętu diagnostycznego, oceni stan zębów i podejmie odpowiednie kroki w celu ich pielęgnacji lub leczenia.

Jak wygląda konsultacja, którą przeprowadzi stomatolog?

Pierwsza wizyta u lekarza stomatologa rozpoczyna się od dokładnego przeglądu uzębienia. Dentysta ogląda dokładnie i ocenia stan każdego z zębów pacjenta, a ich stan jest zapisywany w karcie. Jeśli zajdzie taka konieczność, stomatolog może też zalecić wykonanie zdjęcia RTG. Pacjent może oczekiwać również, że lekarz przeprowadzi krótki wywiad – pytając np. o przewlekłe choroby czy historię leczenia dentystycznego.

Podczas pierwszej konsultacji dentysta omówi również z pacjentem plan i harmonogram leczenia oraz przekaże wskazówki dotyczące prawidłowej higieny jamy ustnej.

Dlaczego warto regularnie odwiedzać gabinet dentystyczny?

Białe zęby to najlepsza wizytówka – piękny uśmiech pozwala cieszyć się atrakcyjnym wyglądem, ale nie tylko. Troszcząc się o zdrowie zębów:

 • zapobiegasz poważniejszym zmianom i uszkodzeniom, które mogą doprowadzić do ich utraty,
 • przeciwdziałasz chorobom dziąseł,
 • dbasz o ogólny dobry stan organizmu.

Dentysta w Warszawie – Klinika Demeter

Dobry stomatolog to specjalista, który obok doświadczenia cechuje się odpowiednim stosunkiem do pacjenta oraz jego specyficznych potrzeb w zakresie leczenia i profilaktyki zębów. Gabinet Stomatologiczny Dementer współpracuje wyłącznie z dobrymi stomatologami zapewniając swoim Pacjentom najwyższą jakość oferowanych usług. Nasi stomatolodzy cechują się wieloletnim doświadczeniem, które – poparte nowoczesnym zapleczem sprzętowym gabinetu stomatologicznego – pozwala im oferować kompleksowe leczenie zębów niezależnie od problemu.

Na terenie Warszawy Pacjenci mogą skorzystać z usług wielu placówek stomatologicznych. Jedną z nich jest Klinika Demeter, której oddziały znajdują się zarówno na Pradze, jak i na Żoliborzu. Gabinet Stomatologiczny Demeter zapewnia szerokie spektrum usług m.in. z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej, co czyni naszą ofertę jedną z najbardziej kompleksowych na terenie miasta Warszawa.

Zakres usług stomatologicznych, które są wykonywane w Klinice obejmuje dziedziny takie jak:

 • stomatologia zachowawcza,
 • diagnostyka zębów – zdjęcia RTG, pantomografia, radiowizjografia,
 • stomatologia dziecięca,
 • stomatologia estetyczna,
 • implantologia,
 • protetyka,
 • chirurgia stomatologiczna.

W Klinice przyjmuje również ortodonta, który zajmuje się korygowaniem wad zgryzu u dzieci oraz osób dorosłych.

Stomatolog: jak umówić się na wizytę?

Na konsultację z lekarzem stomatologiem w Klinice Demeter można umówić się za pośrednictwem recepcji. Kontakt pozwoli ustalić dogodny termin wizyty.

Gwarantujemy przyjazną atmosferę oraz krótkie terminy wizyty.

Zapraszamy do naszej Klinki Demeter - Dentysta dla dzieci i dla dorosłych – Praga Północ, Południe, Targówek, Marki, Żoliborz