Klinika Stomatologiczno-Lekarska

Słuchamy, pomagamy, przywracamy radość życia od 29 lat

Klinika Demeter to 29 lat doświadczenia w leczeniu trzech pokoleń pacjentów. Zatrudniamy najlepszych specjalistów kilkunastu dziedzin medycyny. Naszą misją jest profilaktyka i skuteczne leczenie pacjenta w każdym wieku.

Oferujemy opiekę medyczną na najwyższym, światowym poziomie - kompleksowy zakres specjalistycznych usług:

 • stomatologicznych - stomatologia zachowawcza, endodoncja, ortodoncja, chirurgia, implantologia, protetyka
 • lekarskich od internisty, poprzez ginekologa, dermatologa, chirurga, proktologa, ortopedę, laryngologa, neurologa, okulistę i wielu innych
 • laboratoryjnych  szeroki zakres od badań podstawowych m.in. morfologia, CRP do specjalistycznych m.in. hormonalne, immunologiczne, genetyczne np. test NIFTY, markery nowotworowe
 • ultrasonograficznych.
 • Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, a bezpieczeństwo naszych Pacjentów stanowi dla nas najwyższy priorytet. Wszędzie, gdzie jest to możliwe stosujemy sprzęt i materiały jednorazowe. Sprzęt wielorazowego użytku podlega rygorystycznym procedurom sterylizacyjnym według surowych europejskich wymogów, a sam proces sterylizacji poddany jest wieloetapowej kontroli.
  Naszym Pacjentom przedstawiamy plan leczenia z uwzględnieniem wszystkich metod leczenia wraz z przewidywanymi kosztami.

Dbanie o zdrowie pacjentów to nasz najwyższy priorytet. Warto nam zaufać!

Dlaczego My?

 1. Oferta Klinik DEMETER została stworzona z myślą o wymagających pacjentach, którzy cenią swój czas i oczekują kompleksowego leczenia łącząc leczenie stomatologiczne z leczeniem specjalistycznym lekarskim.
 2. Ggwarantujemy szybki dostęp do lekarzy specjalistów zarazem z zakresu stomatologii, jak i medycyny, badań laboratoryjnych i badań diagnostycznych najwyższej jakości.
 3. Zapewniamy profesjonalną opiekę zdrowotną w miłej atmosferze. Gwarantujemy komfortowe warunki leczenia w klimatyzowanych pomieszczeniach i kameralnym otoczeniu.
 4. Dogodna lokalizacja naszych placówek (Metro Dworzec Wileński - Demeter Białostocka i Metro Plac Wilsona - Demeter Potocka) oraz bezpłatne miejsca parkingowe są naszym dodatkowym atutem.
 5. Proponujemy naszym pacjentom nowoczesne podejście do medycyny w ramach autorskiego programu Profilaktyka 360.
 6. Posiadamy najnowsze urządzenia diagnostyczne wysokiej jakości, które w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem specjalistów, umożliwiają światowy poziom usług i wybór najskuteczniejszej metody leczenia.

 

 

Profilaktyka_zdrowia
btn_specjalisci