Klinika Stomatologiczno-Lekarska

Słuchamy, pomagamy, przywracamy radość życia od 27 lat

Klinika Demeter to 27 lat doświadczenia w leczeniu trzech pokoleń pacjentów. Zatrudniamy najlepszych specjalistów kilkunastu dziedzin medycyny. Naszą misją jest profilaktyka i skuteczne leczenie pacjenta w każdym wieku. Oferujemy opiekę medyczną na najwyższym, światowym poziomie - kompleksowy zakres specjalistycznych usług:
  • stomatologicznych - stomatologia zachowawcza, endodoncja, ortodoncja, chirurgia, implantologia, protetyka
  • lekarskich od internisty, poprzez ginekologa, dermatologa, chirurga, proktologa, ortopedę, laryngologa, neurologa, okulistę i wielu innych
  • laboratoryjnych  szeroki zakres od badań podstawowych m.in. morfologia, CRP do specjalistycznych m.in. hormonalne, immunologiczne, genetyczne np. test NIFTY, markery nowotworowe
  • ultrasonograficznych.
Dbanie o zdrowie pacjentów to nasz najwyższy priorytet. Warto nam zaufać!

Dlaczego My?

  1. Oferta Klinik DEMETER została stworzona z myślą o wymagających pacjentach, którzy cenią swój czas i oczekują kompleksowego leczenia łącząc leczenie stomatologiczne z leczeniem specjalistycznym lekarskim.
  2. Ggwarantujemy szybki dostęp do lekarzy specjalistów zarazem z zakresu stomatologii, jak i medycyny, badań laboratoryjnych i badań diagnostycznych najwyższej jakości.
  3. Zapewniamy profesjonalną opiekę zdrowotną w miłej atmosferze. Gwarantujemy komfortowe warunki leczenia w klimatyzowanych pomieszczeniach i kameralnym otoczeniu.
  4. Dogodna lokalizacja naszych placówek (Metro Dworzec Wileński - Demeter Białostocka i Metro Plac Wilsona - Demeter Potocka) oraz bezpłatne miejsca parkingowe są naszym dodatkowym atutem.
  5. Proponujemy naszym pacjentom nowoczesne podejście do medycyny w ramach autorskiego programu Profilaktyka 360.
  6. Posiadamy najnowsze urządzenia diagnostyczne wysokiej jakości, które w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem specjalistów, umożliwiają światowy poziom usług i wybór najskuteczniejszej metody leczenia.
   
Profilaktyka_zdrowia
btn_specjalisci