Wróć do wszystkich aktualności
01 / 04 / 2016

Promocja! Dietetyk + zabieg kosmetyczny 25% taniej

Kwiecień w Klinice Demeter upłynie pod znakiem wiosennych roztopów cenowych! Skorzystaj z nowego pakietu – ZABIEG U KOSMETOLOGA + POMOC DIETETYKA –  i odbierz 25-procentowy rabat!

Aż 84% Polek jest niezadowolonych ze swojego wyglądu – wynika z badania TNS Polska. Uważają, że są za grube, niedostatecznie zgrabne, mało atrakcyjne. Wiosennym zmianom sprzyja pakiet promocyjny w Klinice Demeter. Przez cały kwiecień kosmetolog dobierze odpowiedni zabieg dla Twojej cery, a dietetyk opracuje specjalny jadłospis – 25% taniej.

 

Dzięki pomocy naszego dietetyka już w miesiąc zredukujesz kilka niechcianych kilogramów, pozbędziesz się paru centymetrów w pasie i nabierzesz energii do życia. Nasz ekspert pomoże ci ustalić dietę, która powstanie w oparciu o twoje indywidualne cechy i upodobania. Dzięki temu twoja kuracja będzie nie tylko skuteczna, ale również zdrowa i smaczna.

 

W kwietniu zaplanuj zabieg, który odświeży twoją skórę. Nasz kosmetolog zaleci metodę indywidualnie dobraną do twoich potrzeb, na przykład cieszące się zaufaniem pacjentów wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym. Warto również postawić na mezoterapię. Zabieg polega na dostarczeniu substancji czynnych do głębokich warstw skóry, w ilościach nieosiągalnych za pomocą kosmetyków.

 

Zrób wiosenne porządki dla zdrowia i urody. Zarejestruj się już teraz:

Demeter Białostocka: 22 619-81-94 lub bialostocka@demeter.com.pl

Demeter Potocka: 22 833-43-43 lub potocka@demeter.com.pl