Wróć do wszystkich aktualności
14 / 03 / 2016

Dbamy o uśmiech seniorów! Nowa usługa

Każdy zasługuje na piękny uśmiech, bez względu na wiek. Dlatego w Klinice Demeter uruchomiliśmy bardzo rzadką usługę – implanty dla seniorów. Nasza nowa propozycja ma na celu poprawę komfortu życia osób starszych.

aktualnosci_implanyty

Prawie płowa Polaków między 65 a 75 rokiem życia nie ma zębów – wynika z badań. Standardowa proteza często przeszkadza osobom starszym w codziennym funkcjonowaniu. Zwłaszcza dolna część ma tendencje do dużej ruchomości na podłożu protetycznym, czyli jednym słowem – spada.

Proponowane przez Klinikę Demeter implanty zapewniają całkowite utrzymanie protezy. Pozwalają na ograniczenie płyty protezy, nie obejmuje ona swym zasięgiem całego podniebienia, zatem pozwala na lepsze odczuwanie smaków. To również bardzo korzystne cenowo rozwiązanie – koszty są o około 50% niższe od kosztów wyliczonych za każdy punkt pracy protetycznej.

Żuchwa-proteza na dwóch implantach (tzw. Overdenture)
2 implanty
Odbudowa protetyczna
Koszt 6 tys. zł

Szczęka-proteza na czterech implantach (tzw. Overdenture)
4 implanty
Odbudowa protetyczna
Koszt 9 tys. zł

Zadbaj o swój uśmiech z Kliniką Demeter! Nie zwlekaj – skontaktuj się z nami już teraz! Możesz skorzystać z systemu finansowego Medi Raty. Więcej informacji: http://demeter.univision.net.pl/raty/

Demeter Białostocka:

22 619-81-94 lub bialostocka@demeter.com.pl

Demeter Potocka:

22 833-43-43 lub potocka@demeter.com.pl