Wróć do wszystkich aktualności
01 / 04 / 2016

7 kwietnia – bezpłatne porady dietetyka. Przyjdź!

Nie jutro, nie za tydzień, nie za miesiąc. Przygotowania do sezonu bikini rozpocznij już teraz! Odbierz indywidualne zalecenia żywieniowe od specjalisty i chudnij w oczach! Nie zwlekaj – liczba miejsc ograniczona.

Na otyłość cierpi 25% warszawskich kobiet i 28% stołecznych mężczyzn. Nie można jej lekceważyć, ponieważ znacząco obniża jakość życia i skraca jego długość, głównie w wyniku powikłań. Jej rozwojowi zapobiegają prawidłowa kaloryczność spożywanego jedzenia, dostarczanie potrzebnych składników odżywczych oraz aktywność fizyczna.

 

W Światowy Dzień Zdrowia (7 kwietnia) Klinika Demeter zaprasza na bezpłatne konsultacje dietetyczne. Dietetyk Danuta Lis wykona niezbędne pomiary i przeprowadzi z pacjentem wnikliwy wywiad. Taka wiedza pozwoli jej przedstawić indywidualne zalecenia żywieniowe.

 

Z porad będzie można skorzystać w Klinice Demeter przy ulicy Potockiej. Konsultacje będą trwały od 14.00 do 18.00. Zapisy odbywają się pod numerem: 22 833 43 43. Nie warto zwlekać – liczba miejsc jest ograniczona.