1 października zapraszamy na bezpłatne badanie HCV w Klinice Demeter

Odczuwasz senność, osłabienie, depresję? Masz gorszy apetyt? To mogą być pierwsze objawy zakażenia wirusem HCV! Odwiedź naszą Klinikę w Światowy Dzień Walki z Wirusowym Zapaleniem Wątroby typu C i wykonaj bezpłatne badanie. Zyskaj pewność i ciesz się zdrowiem!

Hepatitis C virus positive

Cichy zabójca

W Polsce jest prawie 700 000 zakażonych wirusem HCV. 97% nie wie że go ma. Tymczasem zakażenie wywołuje zapalenie wątroby typu C, co może prowadzić do marskości wątroby, niewydolności narządu, a także rozwinięcia się raka. Około 80% osób nie dostrzega u siebie objawów. Pozostali uskarżają się na osłabienie, depresję, utratę apetytu, wzdęcia, czy objawy grypopochodne.

 

Wykryj i walcz

Do zakażenia może dojść w trakcie każdego naruszenia ciągłości tkanek, zarówno w czasie zabiegów medycznych, jak i niemedycznych, na przykład podczas wizyty u kosmetyczki, czy w studiu tatuażu. Przeciwko wirusowi ciągle nie opracowano szczepionki. Jedynym skutecznym sposobem walki jest wczesne wykrycie, poprzez wykonanie prostego badania krwi i rozpoczęcie leczenia w jak najwcześniejszym stadium.

 

Zyskaj pewność

Ile kosztuje takie badanie? Zazwyczaj 40 zł. Pierwszego października można je wykonać bezpłatnie w Klinice Demeter. Czas akcji jest nieprzypadkowy – tego dnia obchodzony jest Światowy Dzień Walki z Wirusowym Zapaleniem Wątroby typu C. Dodatkowo, przez cały październik, będzie można wykonać darmową diagnostykę HCV do każdego badania laboratoryjnego. Dlaczego to takie ważne? Wiedza o tym czy jesteśmy nosicielami wirusa HCV może uratować życie. Szybkie wykrywanie i skuteczne leczenie zapobiega zakażaniu kolejnych osób i jest uznawane za formę profilaktyki.

Zarejestruj się już teraz:

22 619-81-94 lub bialostocka@demeter.com.pl

22 833-43-43 lub potocka@demeter.com.pl

 

MASZ PODOBNY PROBLEM? NAPISZ!

 
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
22 619 81 94